Knihovna tradiční čínské medicíny

Provozujeme knihovnu, ve které najdete tituly věnované tradiční čínské medicíně a jednotlivým metodám terapie. Studenti a řádní členové ČSBS si mohou vypůjčti knihy od autorů jako je třeba Giovanni Maciocia, Lao-c´či Vladimír Ando

• Horká novinka!

Giovanni Maciocia

Diagnostika v čínské medicíně (v českém jazyce)

• Novinka!

Lifang Liang

Acupuncture & IVF (in vitro fertilization)

• Peter Deadman, Mazin Al-Khafaji with Kevin Baker A Manual of ACUPUNCTURE

Novinka!

Piao Lian-you

Cycles of Qi – practical application of stem-branch acupuncture

• Claudia Focks, Sylviane Burner Atlas d'acupuncture

Novinka!

Angela Hicks, John Hicks, Peter Mole

Five element consumptional acupuncture

• Wang Ju-Yi, Jason Robertson Applied Channel Theoryin Chinese Medicine Wang Ju-Yi's Lectures on Channel Therapeutics
  • Vladimir Grigorjevič Načatoj Léčba nemocí v tradiční čínské medicíně
  • Klinická akupunktura podle institutů čínského lékařství v Nankingu a Pekingu
  • Garran Naše bylinky v TČM
  • Giovanni Maciocia Diagnostika v čínské medicíně
  • Lifang Liang Acupuncture & IVF (in vitro fertilization)
  • Peter Deadman, Mazin Al-Khafaji with Kevin Baker A Manual of ACUPUNCTURE
  • Claudia Focks, Sylviane Burner Atlas d'acupuncture
  • Vladimir Grigorjevič Načatoj Léčba nemocí v tradiční čínské medicíně
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Aktuální seznam knih

Seznam titulů k nahlédnutí

Seznam titulů je aktuální ke 25. 4. 2023.

Přijďte si půjčit knihu

S dotazy k zapůjčení knih, jejich aktuálnímu stavu, ale i s Vašimi náměty a připomínkami se obracejte na knihovna@tcm.cz nebo využijte formulář:

Napište, o který titul máte zájem, a zanechte nám svůj e-mail:

Knihovna půjčuje pouze členům své společnosti

Kontrolný kód

Novinky v knihovně

Klinická akupunktura podle institutů čínského lékařství v Nankingu a Pekingu

Podkladový materiál této publikace byl sestaven odborníky dvou nejprestižnějších univerzit čínské medicíny, Pekingského a Nankingského institutu čínského lékařství, jako výukový text pro studenty vysokých škol. V nové edici text prošel zevrubnou revizí a terminologickou korekcí s přihlédnutím k originálním čínským podkladům.

Čítajte viac...