Lifang Liang: Acupuncture & IVF (in vitro fertilization)

V knize Acupuncture & IVF (in vitro fertilization – mimotělní oplodnění) popisuje možnosti zvýšení úspěchu mimotělního oplodnění a dalších metod asistované reprodukce. Uvádí, že použitím akupunktury samotné, lze zvýšit úspěšnost IVF až o 35%. Spojením čínské fytoterapie a dalších metod TČM lze zvýšit úspěšnost metod asistované reprodukce více než dvojnásobně, tj. o 60 %. Ve své knize Dr. Lifang Liang detailně popisuje postupy a kombinace akupunktury a fototerapie při řešení IVF.

Autor: Lifang Liang
Rok vydání: 2003
Jazyk knihy: Angličtina
Katalogové číslo: 601

Doktorka Lifang Liang je uznávanou specialistkou na problémy s neplodností a otěhotněním. Vystudovala TČM a získala doktorát ze západní medicíny.

V knize Acupuncture & IVF (in vitro fertilization – mimotělní oplodnění) popisuje možnosti zvýšení úspěchu mimotělního
oplodnění a dalších metod asistované reprodukce. Uvádí, že použitím akupunktury samotné, lze zvýšit úspěšnost IVF až o 35%. Spojením čínské fytoterapie a dalších metod TČM lze zvýšit úspěšnost metod asistované reprodukce až téměř dvojnásobně, tj. o 60%. Ve své knize Dr. Lifang Liang detailně popisuje postupy a kombinace akupunktury a fototerapie při řešení IVF.

Pro všechny, kdo se specializují na léčbu neplodnosti dle západní medicíny i pomocí TČM přináší tato kniha nové poznatky pro řešení tak běžných a zároveň tak obtížných stavů. A to jak u mužů tak i u žen.

Základní charakteristiky obsahu

  • Uvádí klinické postupy krok za krokem dle návodu doktorky Liangové
  • Přináší návody na akupunkturní i bylinnou léčbu neplodnosti s konkrétním popisem používaných akupunkturních bodů a konkrétních bylinných směsí. 
  • Uvádí mnoho kazuistik s touto tématikou.
  • Kniha je určena především pro lékaře nebo terapeuty TČM zabývající se léčbou neplodnosti.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .