Struktura studia

Jak můžete procházet studiem TČM® na naší škole:

Průběh studia

Studium a semináře na 1. škole TČM®

 • Akupunktura

  Otevíráme v lichý rok (2017, 2019, 2021,...)

  Po prvním roce můžete pokračovat kdykoliv ve studiu Akupunktury. Akupunktura je jedna z terapeutických metod tradiční čínské medicíny. Použitím pomůcek se stimulují určitá místa povrchu těla tzv. akupunkturní body, touto stimulací lze působit i na vnitřní orgány.

  Chci studovat Akupunkturu

 • Fytoterapie

  Otevíráme v sudý rok (2018, 2020, 2022,...)

  Po prvním roce můžete pokračovat kdykoliv ve studiu Fytoterapie. Fytoterapie využívá léčivých bylin jako jeden z hlavních prostředků léčby a prevence onemocnění tradiční čínskou medicínou.

  Chci studovat Fytoterapii

 • Qigong [:čchi-kung:], čínské cvičení

  Cvičíme celý rok

  Qigong můžete cvičit celý rok. Studium qigongu není navázáno na předchozí absolvování Základů tradiční čínské medicíny, ani nevyžadujeme znalosti tohoto systému.

  Chci chodit na qigong

 • Postgraduální semináře

  Probíhají celý rok

  Postgraduální semináře jsou primárně určeny pro absolventy Základů tradiční čínské medicíny, absolventům studia nebo praktikům TČM®. Některé semináře můžete navštěvovat již v průběhu studia 1. ročníku. Postgraduální semináře rozšiřují a prohlubují získané znalosti a dovednosti v průběhu studia.

  Chci na seminář

Důležité odkazy

Studium

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .