Struktura studia

Jak můžete procházet studiem TČM® na naší škole:

Průběh studia

Studium a semináře na 1. škole TČM®

 • Akupunktura

  Otevíráme v lichý rok (2017, 2019, 2021,...)

  Po prvním roce můžete pokračovat kdykoliv ve studiu Akupunktury. Akupunktura je jedna z terapeutických metod tradiční čínské medicíny. Použitím pomůcek se stimulují určitá místa povrchu těla tzv. akupunkturní body, touto stimulací lze působit i na vnitřní orgány.

  Chci studovat Akupunkturu

 • Fytoterapie

  Otevíráme v sudý rok (2018, 2020, 2022,...)

  Po prvním roce můžete pokračovat kdykoliv ve studiu Fytoterapie. Fytoterapie využívá léčivých bylin jako jeden z hlavních prostředků léčby a prevence onemocnění tradiční čínskou medicínou.

  Chci studovat Fytoterapii

 • Tuina [:tchuej-na:], čínské masáže

  Otevíráme každý rok!

  Po prvním roce můžete pokračovat kdykoliv ve studiu čínských masáží Tuina. Tuina je ojedinělý systém masáží rozvíjený po tisíciletí na územní Číny. Čínské léčebné masáže tuina nabízí širokou škálu možností jak ovlivnit zdraví těla i ducha, obsahují jak manuální techniky na ovlivnění kloubů, svalů a šlach, tak jemné techniky na harmonizování a podpoření toku energie čchi v hlubších vrstvách těla a orgánů. V rámci masáží se využívají mimo jiné i znalosti akupunkturních bodů, jejich účinků a vlivu při správné stimulaci.

  Chci studovat Tuinu

 • Qigong [:čchi-kung:], čínské cvičení

  Cvičíme celý rok

  Qigong můžete cvičit celý rok. Studium qigongu není navázáno na předchozí absolvování Základů tradiční čínské medicíny, ani nevyžadujeme znalosti tohoto systému.

  Chci chodit na qigong

 • Postgraduální semináře

  Probíhají celý rok

  Postgraduální semináře jsou primárně určeny pro absolventy Základů tradiční čínské medicíny, absolventům studia nebo praktikům TČM®. Některé semináře můžete navštěvovat již v průběhu studia 1. ročníku. Postgraduální semináře rozšiřují a prohlubují získané znalosti a dovednosti v průběhu studia.

  Chci na seminář

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .