Reference

Zajímá vás, co o studiu na škole říkají její bývalí či současní studenti a spolupracovníci. Někteří se podělili o svoje zkušenosti. Přečtěte si, jak o nás mluví, co o nás píší:

Julie Bartoňková: Prozatím považuji studium TČM® za velmi dobrou investici

Julie Bartoňková: Prozatím považuji studium TČM® za velmi dobrou investici Prozatím považuji studium TČM® za velmi dobrou investici :) Jsem velmi spokojená s kvalitou přednášek, s přednášejícícmi, které považuji za odborníky jež mají navíc touhu dělit se o své znalosti i zkušenosti.

Čtěte více...

Vladimír Synáč: Chtěl jsem pochopit důležité souvislosti

Vladimír Synáč: Chtěl jsem pochopit důležité souvislosti Studium je velice zajímavé, ale náročné a plete se mi s makrobiotikou. Makrobiotika je oproti stravování podle TČM velice zjednodušená a neřeší spoustu důležitých souvislostí, které jsem chtěl pochopit.

Čtěte více...

Gabriela Hejmová: Neuvěřitelný přísun zajímavých informací

Gabriela Hejmová: Neuvěřitelný přísun zajímavých informací Mimořádně spokojená, je to neuvěřitelný přísun zajímavých informací. Pětidenní maraton je sice náročný, ale obávám se, že ubrat nelze, naopak pár dní v roce navíc by neuškodilo :-)

Čtěte více...

Dagmar Holčáková: Jsem ráda, že jsem do toho šla

Dagmar Holčáková: Jsem ráda, že jsem do toho šla Celkově převládá spokojenost, školu bych doporučila a určitě jsem ráda, že jsem ‚šla do toho‘. Vyhovuje mi specializace od 2. ročníku výš na ‚obory‘. Lektorské obsazení OK :-) Dny praxe - super! Po organizační stránce bez připomínek.

Čtěte více...

Anna Durcová: Múdri a príjemní prednášajúci

Anna Durcová: Múdri a príjemní prednášajúci Krásne štúdium. Veľmi veľa informácií. Pre niekoho, kto absolútne nemal o takomto smere vnímania pacienta žiadnu skúsenosť – ako ja – je to náročné. Múdri a príjemní prednášajúci. Veľmi kladne hodnotím odovzdávanie aj osobných skúseností a informácií, ktoré v skriptách nenájdeme. Ja by som každému študentovi klasickej medicíny takéto štúdium doporučila. Isto by mal celistvejší pohľad na pacienta, na jednotlivé ochorenia, liečbu a hlavne prevenciu.

Čtěte více...

Bohumír Novák: Jednička s hvězdičkou

Bohumír Novák: Jednička s hvězdičkou Jednička s hvězdičkou jak pro pedagogy, tak i pro kolegy studenty!

Čtěte více...

Zuzana Haubová: Škola poskytuje dostatečnou oporu v podobě skript a prezentací

Zuzana Haubová: Škola poskytuje dostatečnou oporu v podobě skript a prezentací Studium je přehledně strukturované, škola poskytuje dostatečnou oporu v podobě skript a prezentací. Velmi oceňuji také organizaci studia a zejména skvělou komunikaci. Lektorům i vedení školy se společně podařilo vytvořit podnětné a přátelské prostředí, ve kterém je radost studovat :)

Čtěte více...

Martin Trávník: Rád bych vše propojil se svým oborem

Martin Trávník: Rád bych vše propojil se svým oborem Omylem jsem do školy zavolal, setkal se s paní ředitelkou a líbil se mi váš přístup.

Čtěte více...

Iva Votrubcová: Studium považuji za velmi přínosné

Iva Votrubcová: Studium považuji za velmi přínosné Studium považuji za velmi přínosné. Přednášející jsou všichni super, vstřícní, obdivuji objem jejich znalostí a zájem se o ně dělit a navíc velmi srozumitelnou formou.

Čtěte více...

Lucia Kyselová: Štúdium je výborne usporiadané

Lucia Kyselová: Štúdium je výborne usporiadané Štúdium je výborne usporiadané, pretože človek získa najskôr dostatok teoretických poznatkov, ktoré následne cez víkend môže vidieť v praxi.

Čtěte více...

  • 1
  • 2

Přihlášení

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .