Zhang Xiuqin

Zhang Xiuqin

Profesorka Zhang Xiuqin je přední odbornicí, průkopnicí a výzkumnicí v oblasti masáží guasha.

Je členkou výboru odborníků guasha ve Státní správě tradiční čínské medicíny, redaktorkou učebnic guasha, supervizorkou kvality pro národní odborné dovednosti, místopředsedkyní Čínské asociace pro výzkum a vývoj v tradiční čínské medicíně, členka odborné poradenské komise pro ochranu zdraví a vědeckou podporu, ředitelka odborné komise guasha, hlavní odborníce v podvýboru pro zdraví ve sdružení zapojeném do mezinárodní výměny a podpory zdravotní péče, odborná lékařka guasha a členka redakční rady učebnic na čínském Ministerstvu práce.

Prof. Zhang pracovala jako lékařka téměř 50 let a více než 20 let se zaměřuje na klinickou praxi, výzkum a výuku kváši. Je zakladatelkou léčebného a dignostického systému, systému pro péči a udržení zdraví a kosmetických terapií pomocí masáží guasha, který zahrnuje související teorie, metody, vzorce a techniky. Prof. Zhang byla jedním z prvních praktiků, kteří přednášeli o terapii guashou na mezinárodních lékařských konferencích, a učila guashu odborníky na vojenskou medicínu na mezinárodní konferenci o vojenském lékařství.

Prof. Zhang má několik desítek let zkušeností s guashou a vydala více než 10 knih a CD o udržení zdraví pomocí guasha metod. Je autorkou An Illustrated Guide to Guasha Therapy, čínsko–anglického obrazového průvodce masážemi guasha, který můžete koupit v e-shopu společnosti PRAGON.

Profesorka Zhang Xiuqin představila metodu guasha dle svého systému na semináři poprvé v Praze v roce 2014.

Fotogalerie

Profesorka Zhang Xiuqin se studenty semináře Guasha v roce 2014

Učíme masáž guasha dle profesorky Zhang

Metody másáže guasha dle paní profesorky Zhang Xiuqin můžete umět i vy! Profesorka Zhang proškolila naše lektorky a díky tomu můžeme pokračovat v šíření masáží guasha při pravidelných seminářích každý rok.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .