Reference

Zajímá vás, co o studiu na škole říkají její bývalí či současní studenti a spolupracovníci. Někteří se podělili o svoje zkušenosti. Přečtěte si, jak o nás mluví, co o nás píší:

Blažena Pecháčková: Za organizaci studia jsem dala jedničku s hvězdičkou k tomu.

Za posledních 14 let jsem dělala 3 vejšky, asi 20 různých kurzů, přírodní medicínu, nyní střední zdrávku. Ale zde jsem byla nadmíru překvapená, jak lze laskavě, v klidu a míru přistupovat k posluchačům. Veškeré dotazy řešit trpělivě s milým a hřejivým úsměvem.

Čtěte více...

Ing. Eva Brodňanová: Štúdium TČM® je beh na dlhú trať

V skratke – štúdium mi dalo prácu na celý život, ktorá je mojou záľubou.

Čtěte více...

Bc. Nikola Milková: TČM je štúdium na celý život

Štúdium TČM® mi prinieslo toho mnoho, predovšetkým úplne iný pohľad na fungovanie ľudského tela, obrovské množstvo poznatkov, ktoré sa momentálne snažím implementovať do praxe a okrem toho aj množstvo nových ľudí, kamarátov, ktorí sa stali neoddeliteľnou súčasťou môjho života.

Čtěte více...

Ing. Bc. Pavel Vích: Kolegové ke mně posílají případy, se kterými si nevědí rady.

Studium mi otevřelo dveře do světa TČM, kde studium nikdy nekončí.

Čtěte více...

PhDr. Zuzana Kresánková: TČM jsem integrovala do svého života.

Štúdium TČM mi prinieslo nových priateľov, veľa nových zážitkov, zmenu životného štýlu.

Čtěte více...

Julie Bartoňková: Prozatím považuji studium TČM® za velmi dobrou investici

Julie Bartoňková: Prozatím považuji studium TČM® za velmi dobrou investici Prozatím považuji studium TČM® za velmi dobrou investici :) Jsem velmi spokojená s kvalitou přednášek, s přednášejícícmi, které považuji za odborníky jež mají navíc touhu dělit se o své znalosti i zkušenosti.

Čtěte více...

Gabriela Hejmová: Neuvěřitelný přísun zajímavých informací

Gabriela Hejmová: Neuvěřitelný přísun zajímavých informací Mimořádně spokojená, je to neuvěřitelný přísun zajímavých informací. Pětidenní maraton je sice náročný, ale obávám se, že ubrat nelze, naopak pár dní v roce navíc by neuškodilo :-)

Čtěte více...

Lucia Kyselová: Štúdium je výborne usporiadané

Lucia Kyselová: Štúdium je výborne usporiadané Štúdium je výborne usporiadané, pretože človek získa najskôr dostatok teoretických poznatkov, ktoré následne cez víkend môže vidieť v praxi.

Čtěte více...

Marcela Žovinová: Všetko na veľmi dobrej úrovni

Marcela Žovinová: Všetko na veľmi dobrej úrovni Celkovo som spokojná, prednášky, lektori, všetko na veľmi dobrej úrovni.

Čtěte více...

Alena Skýpalová: Studium splňuje moje očekávání

Alena Skýpalová: Studium splňuje moje očekávání Naši lektoři jsou ve svém oboru zkušení a baví nás jejich komentáře a konkrétní příklady. I mezi spolužáky se najdou zajímaví lidé, čili i přestávky jsou obohacující.

Čtěte více...

Marie Brejchová: Čínská medicína otevírá možnosti pro pomoc

Marie Brejchová: Čínská medicína otevírá možnosti pro pomoc Musím říci, že studiem čínské medicíny na této škole jsem pochopila mnoho z toho, co západní medicína neumí. Teprve nyní mohu využít znalostí tam, kde jsem se západní medicínou už nevěděla, nebo jsem cítila, že to prostě nepomáhá a doktoři jsou také bezradní. A tady mnohdy právě čínská medicína otevírá možnosti pro pomoc.

Čtěte více...

Martina Fefrčíková: Čínská medicína si Vás musí přitáhnout!

Martina Fefrčíková: Čínská medicína si Vás musí přitáhnout! Mě přitáhl bod ST 36 Zu san li. Bylo mi 28 a stále jsem nevěděla, co je moje životní poslání - cesta. Jednoho dne jsem potkala ženu, která mluvila o moxovacím doutníku. Moxovací doutník byla pro mě taková záhada, že jsem si o něm hned zjistila všechny informace.

Čtěte více...

PaedDr. Jan Hejma: Tradice a komplexnost TČM

PaedDr. Jan Hejma: Tradice a komplexnost TČM Tradice a hlavně komplexnost tradiční čínské medicíny mne vždy velmi imponovala. Globální přístup metod TČM® a hlavně preventivní řešení nemoci v době, kdy je ještě v latentní podobě, je naprosto geniální a bohužel z mnoha důvodů, i v současné době relativně vyvinuté západní medicíny, naprosto nedoceněné.

Čtěte více...

Jaromír Grulich: Studium otevřelo mnoho dveří...

Jaromír Grulich: Studium otevřelo mnoho dveří... Čtyři roky studia na 1. škole tradiční čínské medicíny mi otevřely mnoho dveří do mnoha pokojů, z kterých je stavba tradiční čínské medicíny sestavena.

Čtěte více...

Daniel Urban: Čo sa mi páčilo, čo by sa dalo zlepšiť

Daniel Urban: Čo sa mi páčilo, čo by sa dalo zlepšiť Čo sa mi páčilo? Spoznal som nových ľudí • otvorenost niektorých prednášajúcich k otázkám • letná škola bola bomba • profesionálny prístup managementu • možnosti postgraduálneho štúdia. Čo by sa dalo zlepšiť? Pedagogický výcvik niektorych prednášajúcich.

Čtěte více...

Jak začít? Ponořit se do TČM od základů do hloubky

 • 1. ročník – Základy tradiční čínské medicíny

  Základy tradiční čínské medicíny

  První ročník Základy tradiční čínské medicíny je zásadním pro pochopení systému TČM. Stává se hlavním pilířem pro pokračování v dalším studiu oborů tradiční čínské medicíny, kterými jsou akupunktura,tuina, fytoterapie a dietetika.

  Po prvním roce chápete teorii TČM a jste schopni ji uvést do praxe. To znamená, že si poradíte s běžnými problémy u sebe a svých blízkých pomocí TČM.

  Všechno procvičujeme, abyste pochopili!

  Začínáme: 24. listopadu 2021

  Chci se dozvědět o studiu víc →

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .