Lifang Liang: Acupuncture & IVF (in vitro fertilization)

V knize Acupuncture & IVF (in vitro fertilization – mimotělní oplodnění) popisuje možnosti zvýšení úspěchu mimotělního oplodnění a dalších metod asistované reprodukce. Uvádí, že použitím akupunktury samotné, lze zvýšit úspěšnost IVF až o 35%. Spojením čínské fytoterapie a dalších metod TČM lze zvýšit úspěšnost metod asistované reprodukce až téměř dvojnásobně, tj. o 60 %. Ve své knize Dr. Lifang Liang detailně popisuje postupy a kombinace akupunktury a fototerapie při řešení IVF.

Autor: Lifang Liang
Rok vydání: 2003
Jazyk knihy: Angličtina
Katalogové číslo: 601

Doktorka Lifang Liang je uznávanou specialistkou na problémy s neplodností a otěhotněním. Vystudovala TČM a získala doktorát ze západní medicíny.

V knize Acupuncture & IVF (in vitro fertilization – mimotělní oplodnění) popisuje možnosti zvýšení úspěchu mimotělního
oplodnění a dalších metod asistované reprodukce. Uvádí, že použitím akupunktury samotné, lze zvýšit úspěšnost IVF až o 35%. Spojením čínské fytoterapie a dalších metod TČM lze zvýšit úspěšnost metod asistované reprodukce až téměř dvojnásobně, tj. o 60 %. Ve své knize Dr. Lifang Liang detailně popisuje postupy a kombinace akupunktury a fototerapie při řešení IVF.

Pro všechny, kdo se specializují na léčbu neplodnosti dle západní medicíny i pomocí TČM přináší tato kniha nové poznatky pro řešení tak běžných a zároveň tak obtížných stavů. A to u mužů i žen.

Základní charakteristiky obsahu

  • Uvádí klinické postupy krok za krokem dle návodu doktorky Liangové
  • Přináší návody na akupunkturní i bylinnou léčbu neplodnosti s konkrétním popisem používaných akupunkturních bodů a konkrétních bylinných směsí. 
  • Uvádí mnoho kazuistik s touto tématikou.
  • Kniha je určena především pro lékaře nebo terapeuty TČM zabývající se léčbou neplodnosti.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .