Význam akupunkturních bodů 2/4

Význam akupunkturních bodů 2/4

Novinka Praha Anglicky

Pokračování oblíbeného vyprávění o akupunkturních bodech pomocí obrázků. Díky jinému úhlu pohledu začnete známou věc chápat v dalších souvislostech . Lektor: Bartosz Chmielnicki. Termín: 15.–17. února 2019.

208,20 € s DPH

246,70 € s DPH Zľava 38,50 €

Kód: 15022019

Je místo?: Voľný

Pořádá: 1. škola TČM®

Informace k semináři

Ceny semináře

Cena při platbě doZákladníČlenská
31. 12. 2018 208,20 € 192,80 €
31. 1. 2019 227,40 € 212,00 €
15. 2. 2019 246,70 € 231,30 €

Členská cena platí pro členy společnosti ČSBS, studenty 1. školy TČM® a ANDAO institutu. Místo na semináři máte zajištěné až po úhradě platby. Splatnost objednávky je 3 dny.

Termíny:

15.–17. februára 2019

Místo konání:

Dělnická 54, Praha 7 Informace o místě:

Téma semináře

Seminář je pozváním na nádhernou procházku do báječného a záhadného světa akupunkturních bodů.

  • Společně budeme prozkoumávat různé významové vrstvy a kulturní vazby názvů akupunkturních bodů stejně jako příběhy o pohybu čchi, jak je vykládají dráhy.
  • Půjdeme do hloubky k odhalení mnohorozměrné matice uvnitř každého akupunkturního bodu a podél meridiánů, abychom dostali širší rozhled.
  • Budeme číst rady starověkých mudrců z klasických textů a užívat zkušeností z rozličných škol akupunktury.
  • Především se budeme soustředit na užívání bodů v klinické praxi.
  • Čínština je ze své podstaty obrázkovým jazykem. Znaky užívané jako symboly umožňují nejen zakódovat různé úrovně informace, ale také pomáhají procesu ukládání a používání této informace.
  • Během semináře také budeme používat symbolické obrázky vymyšlené pro osoby ze západu, zrcadlící jméno, fyziologii i patologii každého bodu a dráhy.
  • Tyto obrázky a stejně i čínské znaky probouzí v naší mysli řetězové asociace, které značně ulehčují zapamatování informací o bodech.

Určení semináře:

Zaměření
  • studenti
  • praktici
Úroveň znalostí
  • základy tradiční čínské medicíny

Seminář získal v hodnocení jednoznačně za 1, lektor též

Musím přiznat za sebe, že se mi místy věci, které jsem si neuměla zařadit, najednou zdají logické. Lektor věděl, co dělá a s nadšením nám předával své zkušenosti. Mám chuť dozvědět se dále o bodech z dalších drah.

Jacqueline Georgievová

Byl to vynikající seminář, který mne zaujal svým přesahem, nadhledem přednášejícího, uceleností a úžasnými mnemotechnickými pomůckami formou obrázků, které vystihovaly charakteristiku jednotlivých bodů, jejich funkci, význam a zabudovaly tak naše informace, které jsme již v mozku měli, do ještě hlubší paměťové stopy. Další ucelení a rozšíření látky, kterou jsme probírali vícekrát a ani náhodou jsme se nenudili

MUDr. Libuše Jeřábková

Vysoká odborná úroveň a hezké ilustrace, pěkná angličtina, poutavý výklad.

MUDr. Lívia Kušnierová Čaňová

Vynikající celostní pohled na akupunkturní body a dráhy. Lektor byl výborný a přirozený. Odnesl jsem si chuť studovat a hlavně zkoušet i body, které v praxi běžně nepoužívám

Miloslav Laštovička

Lektor

Bartosz Chmielnicki

lek. med. Bartosz Chmielnicki

Lékař, akupunkturista, lektor akupunktury.

Vystudoval lékařství. Již za studií se poprvé setkal s akupunkturou a přístupem tradiční čínské medicíny k léčbě pacienta. Znalosti obou medicín mu davají příležitost podívat se na léčbu z obou hledisek a vidět úplný obrázek problémů pacientů.

V roce 2008 založil v Katovicích terapeutické centrum Compleo. Spolupracuje na Klinice chronické bolesti v Tychách. Je členem vědecké rady Kongresu tradiční čínské medicíny v Krakově.

Vytvořil výukový program pro akupunkturní tréninkový program pro Lékařské školící středisko PAKT. V roce 2015 založil Akupunkturní akademii Compleo.

Výklad akupunkturní teorie získává díky jeho výjimečným prezentačním schopnostem naprosto odlišný rozměr a je srozumitelný i pro zasvěcené laiky.

Těšíme se na vás 15. februára 2019 v 9 hodin v Dělnické 54

Začátek : od 9:00
Datum konání: 15.–17. februára 2019
Místo konání: Výukové prostory Dělnická 54, Praha 7
Lektor: Bartosz Chmielnicki

Co by vás mohlo zajímat dál

Prihlásenie

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .