Prevence nádorových onemocnění v TČM 1.

Prevence nádorových onemocnění v TČM 1.

Novinka! Online

Prevence primární i sekundární, fytoterapie, akupunktura, dietetika, životní přístup.

5 100 Kč s DPH

Je místo?: Ano, přihlaste se

Lektor: Vladimir Nachatoy, Oksana Nachataia

Zaměříme se na využití fytoterapie a akupunktury při primární a sekundární prevenci a léčbu bolesti včetně akupunktury.

Manželé Vladimír a Oxana Načatí absolvovali řadu postgraduálních kurzů na téma onkologie na univerzitě TČM v Tianjinu (TUTCM).

Celkové ladění semináře bude vysoce preventivní, což zahrnuje prevenci primární s ohledem na životosprávu a dosažení optimální hmotnosti i složení jídelníčku dle individuálních konstitučních dispozic a rizik. Hodně pozornosti bude věnováno i prevenci sekundární a dosažení co nejdelší remise, tedy stavu bez recidivy nádoru nebo objevení se nádoru jiného typu. Zde má čínská medicína mnoho možností zejména v oblasti bylin.

Přestože některá stadia onemocnění je nutné řešit chirurgicky a prostředky moderní medicíny, i zde je v poslední době intenzivní vývoj a dnes užívané postupy jsou pro pacienta přínosnější, než tomu bylo dříve.

V Číně dochází k intenzivní spolupráci mezi západní i čínskou medicínou, a to až do té míry že téměř 90 % onkologických pacientů po léčbě západní medicínou pokračuje v zařízení pro medicínu čínskou. Bude jistě zajímavé dozvědět se více podrobností včetně regulérních studií, které na toto téma již byly publikovány v odborném tisku.

S manželi Načatými připravujeme celý cyklus několika přednášek na toto téma.

Kdo může na seminář přijít:

Téma je natolik závažné, proto je seminář určen pouze pro lékaře, praktiky TČM a absolventy 1. školy TČM®

Podle zaměření
  • praktici
  • akupunkturisti
  • fytoterapeuté
Podle úrovně znalostí
  • absolventi

Informace k semináři

Termín 1. semináře:

27.–28. listopadu 2021

Místo konání:

online přes ZOOM

Místo na semináři máte jisté až po úhradě platby.

Lektoři

Vladimir Nachatoy

ruský lékař, terapeut, lektor a profesor TČM

Absolvoval Státní lékařský institut (STI) akademika Pavlova v Petrohradě v roce 1983. V letech 1986-1987 absolvoval primární specializaci v „teoretických a praktických dovednostech tělesné a ušní akupunktury“ u Aleksandra T.  Kachana. Na STI absolvoval teorii a diagnostiku TČM u profesora Khalmurada Upurema.

Mezi lety 1993 a 1997 absolvoval školení v akupunktuře a tradiční čínské medicíně na Tianjinské univerzitě tradiční čínské medicíny (TUTCM) v Číně. Přednášel na mezinárodním kongresu TČM na této univerzitě jako první a jediný zástupce ruské lékařské komunity, následně zde získal titul hostujícího profesora. V roce 2006 mu byl udělen na TUTCM titul čestného profesora.

Od roku 2000 spolupracuje s 1. školou tradiční čínské medicíny – TČM®. V letech 2009 a 2010 se zúčastnil Pražských kongresů tradiční čínské medicíny.

Je autorem a spoluautorem několika knih. „Léčba nemocí v tradiční čínské medicíně“ byla přeložena do češtiny.

Pracuje jako lékařský konzultant ve společnosti „Li West“. Od roku 2006 je stálým členem Rady pro vzdělávání Světové federace tradiční čínské medicíny, zodpovědnou za vývoj vzdělávacích programů (EIC WFCMS). Je docentem Sibiřského institutu integrovaného lékařství (SIIMED).

Oksana Nachataia

ruská lékařka, terapeutka, lektorka TČM

Absolvovala Státní lékařský institut (STI) akademika Pavlova v Petrohradě v roce 1986. Po škole se specializovala v neurologii. V letech 1999-2000 absolvovala úvodní školení o teorii, diagnostice, fytofarmakologii TČM v Moskvě.

Od roku 2000 spolupracuje s 1. školou tradiční čínské medicíny – TČM®. V letech 2009 a 2010 se zúčastnila Pražských kongresů tradiční čínské medicíny.

Na univerzitě v Tianjinu absolvovala několik kurzů v tradiční čínské medicíně, čchi–kungu, v masážích tuina a školení v oblasti gynekologie hepatologie, onkologie, kožních onemocnění, onemocnění srdce a mozku, léčbě traumat.

Pracuje jako lékařská konzultantka ve společnosti „Li West“. Od roku 2006 je členkou Světové federace tradiční čínské medicíny (EIC WFCMS). Je lektorkou Sibiřského institutu integrovaného lékařství (SIIMED).

Datum konání: 27.–28. listopadu 2021
Místo konání: online
Lektor: Vladimir Nachatoy, Oksana Nachataia
Obor: Akupunktura, Fytoterapie, Dietetika, Diagnostika
Kdo může na seminář přijít: Absolvent, Praktik TČM, Student 4. ročníku AKU

Zeptejte se nás

* (Hvězdičkou označená místa musíte vyplnit)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .