Prevence nádorových onemocnění v TČM 1.

Prevence nádorových onemocnění v TČM 1.

Připravujeme

Lektoři: Vladimir Nachatoy a Oksana Nachataia.

Je místo?: Seminář připravujeme

Lektor: 1. škola TČM®

Informace k semináři

Ceny semináře

Cena při platbě doZákladníČlenská
     

Členská cena platí pro členy společnosti a studenty 1. školy tradiční čínské medicíny – TČM®. Místo na semináři máte zajištěné až po úhradě platby. Splatnost objednávky je 3 dny.

Předpokládaný termín:

upřesníme

Místo konání:

Výukové prostory, Dělnická 54, Praha 7 Více informací:

Místo na semináři máte jisté až po úhradě platby.

V roce 2020 chystáme první seminář ze série věnované nádorům a jejich prevenci. V současné době se ladí podrobnosti jak časové tak obsahové s manželi Vladimírem a Oxanou Načatými, kteří oba absolvovali řadu postgraduálních kurzů na toto téma na univerzitě TČM v Tianjinu (TUTCM).

Seminář bude určen především zkušeným terapeutům a lékařům.

Bude zaměřen hlavně na využití fytoterapie, ale také bude zahrnovat i léčbu bolesti včetně akupunktury, takže bude určitě zajímavý pro všechny účastníky. Celkové ladění semináře bude vysoce preventivní, což zahrnuje nejen prevenci primární s ohledem na životosprávu a dosažení optimální hmotnosti i složení jídelníčku dle individuálních konstitučních dispozic a rizik. Hodně pozornosti bude věnováno i prevenci sekundární a dosažení co nejdelší remise, tedy stavu bez recidivy nádoru nebo objevení se nádoru jiného typu. Zde má čínská medicína mnoho možností zejména v oblasti bylin. Přestože některá stadia onemocnění je nutné řešit chirurgicky a prostředky moderní medicíny, i zde je v poslední době intenzivní vývoj a dnes užívané postupy jsou pro pacienta přínosnější, než tomu bylo dříve. V Číně dochází k intenzivní spolupráci mezi západní i čínskou medicínou, a to až do té míry že téměř 90 % onkologických pacientů po léčbě západní medicínou pokračuje v zařízení pro medicínu čínskou.

Bude jistě zajímavé dozvědět se více podrobností včetně regulérních studií, které na toto téma již byly publikovány v odborném tisku.

Kdo může na seminář přijít:

Téma je natolik závažné, proto je seminář určen pouze pro lékaře, praktiky TČM a absolventy 1. školy TČM®

Podle zaměření
  • praktici
  • akupunkturisti
  • fytoterapeuté
Podle úrovně znalostí
  • absolventi

Lektoři

Vladimir Nachatoy

ruský lékař, terapeut, lektor a profesor TČM

Absolvoval Státní lékařský institut (STI) akademika Pavlova v Petrohradě v roce 1983. V letech 1986-1987 absolvoval primární specializaci v „teoretických a praktických dovednostech tělesné a ušní akupunktury“ u Aleksandra T.  Kachana. Na STI absolvoval teorii a diagnostiku TČM u profesora Khalmurada Upurema.

Mezi lety 1993 a 1997 absolvoval školení v akupunktuře a tradiční čínské medicíně na Tianjinské univerzitě tradiční čínské medicíny (TUTCM) v Číně. Přednášel na mezinárodním kongresu TČM na této univerzitě jako první a jediný zástupce ruské lékařské komunity, následně zde získal titul hostujícího profesora. V roce 2006 mu byl udělen na TUTCM titul čestného profesora.

Od roku 2000 spolupracuje s 1. školou tradiční čínské medicíny – TČM®. V letech 2009 a 2010 se zúčastnil Pražských kongresů tradiční čínské medicíny.

Je autorem a spoluautorem několika knih. „Léčba nemocí v tradiční čínské medicíně“ byla přeložena do češtiny.

Pracuje jako lékařský konzultant ve společnosti „Li West“. Od roku 2006 je stálým členem Rady pro vzdělávání Světové federace tradiční čínské medicíny, zodpovědnou za vývoj vzdělávacích programů (EIC WFCMS). Je docentem Sibiřského institutu integrovaného lékařství (SIIMED).

Oksana Nachataia

ruská lékařka, terapeutka, lektorka TČM

Absolvovala Státní lékařský institut (STI) akademika Pavlova v Petrohradě v roce 1986. Po škole se specializovala v neurologii. V letech 1999-2000 absolvovala úvodní školení o teorii, diagnostice, fytofarmakologii TČM v Moskvě.

Od roku 2000 spolupracuje s 1. školou tradiční čínské medicíny – TČM®. V letech 2009 a 2010 se zúčastnila Pražských kongresů tradiční čínské medicíny.

Na univerzitě v Tianjinu absolvovala několik kurzů v tradiční čínské medicíně, čchi–kungu, v masážích tuina a školení v oblasti gynekologie hepatologie, onkologie, kožních onemocnění, onemocnění srdce a mozku, léčbě traumat.

Pracuje jako lékařská konzultantka ve společnosti „Li West“. Od roku 2006 je členkou Světové federace tradiční čínské medicíny (EIC WFCMS). Je lektorkou Sibiřského institutu integrovaného lékařství (SIIMED).

Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde se včas o vypsání semináře dozvíte.

Zeptejte se nás

* (Hvězdičkou označená místa musíte vyplnit)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .