Psyché a její vliv na proces terapie

Psyché a její vliv na proces terapie

Novinka!

Jak klienta vést na cestě ke změně životního přístupu, která je tak důležitá pro úspěšnou terapii. Lektor: Lucie Hostáková. Termín: 3.–4. října 2020

4 205,61 Kč s DPH

5 105 Kč s DPH Sleva 899,39 Kč

Kód: 03102020

Je místo?: Ano, přihlašte se

Pořádá: 1. škola TČM®

Informace k semináři

Ceny semináře

Cena při platbě doZákladníČlenská
30. 6. 2020 4 205 Kč 3 805 Kč
3. 10. 2020 5 105 Kč 4 705 Kč

Členská cena platí pro členy společnosti a studenty 1. školy tradiční čínské medicíny – TČM®. Místo na semináři máte zajištěné až po úhradě platby. Splatnost objednávky je 3 dny.

Termíny:

3.–4. října 2020

Místo konání:

Výukové prostory, Dělnická 54, Praha 7 Více informací:

Místo na semináři máte jisté až po úhradě platby. Platbu proveďte co nejdříve, jinak se může stát, že přijdete o možnost dozvědět se zásadní věci pro pochopení svého klienta.

K tomu, aby se člověk stal dobrým terapeutem, který lidi umí nejen úspěšně diagnostikovat a léčit, ale umí je i pochopit a posunout v životě o kousek dál, je potřeba víc než jen obsáhnout maximum odborných znalostí. A o tom víc bude tento seminář:

Přesná diagnostika a dobře vedená terapie jsou výborným pomocníkem při cestě z těžkostí, většinou však nestačí na to, aby u klienta po vyléčení došlo k výraznějším změnám životních postojů či posunům jejich hodnot. Pokud ale terapeut dokáže rozpoznat opravdovou příčinu problémů, pochopit situaci v širších a hlubších souvislostech, a dokáže toto pacientovi předat a současně s prováděnou terapií s ním na této rovině i pracovat, dostává pacient šanci víc než jen ke zlepšení obtíží.

Abychom byli dobrými terapeuty pro své klienty, musíme se zaobírat nejen jimi a jejich potížemi, ale současně a neustále sami sebou. Kultivací své energie, svým rozvojem v oblasti duchovní a duševní, prací na pochopení svých emocí a očistou své psychiky. Zvolit správnou metodu nestačí, důležitá je i osobnost toho, kdo léčí.

Co budeme na semináři dělat

Seminář bude jak teoretický, tak praktický. Hlavní důraz praktických postupů bude kladen na posloupnost jednotlivých kroků a úvah jak pro terapeuta samotného, tak pro pacienta.

Co naopak dělat nebudeme

Nečekejte tedy přesné návody, dlouhé seznamy použitelných bodů a zaručeně fungující bylinné směsi. Budou našimi pomocníky a nevynecháme je, ale tentokrát zapojíme především naše vnitřní nástroje – uvědomění, vědomí a jiné.

V čem je seminář jiný

Ve srovnání s jinými semináři, které se věnují duševnímu zdraví, víc než jednotlivými psychickými nemocemi se budeme zaobírat obsahem pacientovy a terapeutovy mysli a způsoby, které v pacientovi dokáží nastartovat vnitřní proces změny a proměny. Dotkneme se tím léčebných postupů trochu z jiné strany a podíváme se na ně jinou optikou.

Kdo může na seminář přijít:

Seminář je určen pro studenty, kteří mají chuť hlouběji se zamýšlet nad rolí terapeuta, nad různými aspekty a formami pomoci. Pro ty, kteří léčí nejen nemoc pacienta, ale vedou ho k pochopení dějů, jeho roli v nich a jeho možnosti vnitřní proměny.

Podle zaměření
  • studenti
  • praktici
  • akupunkturisti
  • maséři
Podle úrovně znalostí
  • znalost základů tradiční čínské medicíny

Lektorka

Lucie Hostáková

Lucie Hostáková

lektorka akupunktury v 1. škole tradiční čínské medicíny – TČM®

V roce 2006 ukončila studium akupunktury na 1. škole tradiční čínské medicíny – TČM® při ČSBS. Od roku 2007 na této škole vyučuje semináře akupunktury.

Více o Lucii

 Těšíme se na vás 3. října 2020 v 9 hodin v Dělnické 54.

Začátek : 9:00
Datum konání: 28.–29. listopadu 2020
Místo konání: Výukové prostory Dělnická 54, Praha 7
Lektor: Lucie Hostáková
Obor: Akupunktura, Diagnostika
Kdo může na seminář přijít: Absolvent, Student, 1. ročníky (Základy TČM), Praktik TČM, Student 2. ročníku AKU, Student 3. ročníku AKU, Student 4. ročníku AKU, Student 1. ročníku FYTO, Student 2. ročníku FYTO

Nový dotaz k produktu

* (Hvězdičkou označená místa musíte vyplnit)

Kalendář akcí

Semináře a akce přehledně v kalendáři:

Do kalendáře

Staňte se řádným členem ČSBS

Roční členství za 400 Kč.

Chcete mít levnější semináře a využít dalších výhod členství v Československé SinoBiologické společnosti?

Staňte se členem →

Základy tradiční čínské medicíny

Ročník důležitý pro pochopení teorie TČM a pro pokračování ve studiu Akupunktury, Fytoterapie a Tuiny.

Studovat →

Knihovna

Členové ČSBS a studenti si mohou vypůjčit studijní literaturu a další tituly věnované TČM.

Do knihovny →

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .