Minimum západní medicíny 2019–2021 (3/4) + První pomoc

Minimum západní medicíny 2019–2021 (3/4) + První pomoc

Pro nezdravotníkov Pre študentov Prebehol ✓

Poslední část minima západní medicíny, závěrečná zkouška a první pomoc. Termín: 26.–28. 9. 2020 a 12.–14. 3. 2021.

Je místo?: Seminár prebieha, nemožno sa prihlásiť

Pořádá: 1. škola TČM®

Informace k semináři

Ceny semináře

Cena při platbě doZákladníČlenská
     

Členská cena platí pro členy společnosti a studenty 1. školy tradiční čínské medicíny – TČM®. Místo na semináři máte zajištěné až po úhradě platby. Splatnost objednávky je 3 dny.

Termíny:

3. část 26.–28. září 2020 4. část 12.–14. březen 2021

Místo konání 3. části:

Výukové prostory v Dělnické 54, Praha 7 Informace o místě

Místo konání 4. části:

Sportcentrum ČZU Suchdol, Sídlištní 1073/3, Praha 6 - Suchdol  Informace o místě:

Bazénová část Základy vodní záchrany a sebezáchrany: Sportcentrum Suchdol ČZU, Sídlištní 1073/3, Praha 6 – Suchdol nebo bazén v Roztokách u Prahy Informace o místě:

Možnost ubytování Koleje ČZU

Neváhejte s platbou, místo na semináři máte jisté až po úhradě ceny za seminář. Aby vám někdo nezasedl místo!

Respektujeme důležitost medicíny západní a její nezastupitelnou úlohu v lidském životě. Z toho důvodu zařazujeme do osnov studia požadavek na minimální znalost anatomie a fyziologie lidského těla. Kurzy minima západní medicíny jsou povinné pro studenty–nezdravotníky, kteří se chystají k závěrečným zkouškám. V kurzu se navíc zdokonalíte v poskytování první pomoci.

Informace o 3. části

V prvním bloku jsme probrali buňku a zahájili jsme výklad anatomie, fyziologie a patologie orgánových soustav. V rámci prvního a druhého setkání jsme probrali pohybový aparát – kosti, klouby, svaly a ostatní soustavy (kardiovaskulární, trávicí, vylučovací, dýchací, nervová a endokrinní, pohlavní, kůže, smysly).

Během třetího setkání probereme zbylá témata a budeme se věnovat především tzv. varovným příznakům a opakování. Součástí třetího dílu bude i písemný test.

Dostanete k dispozici originální skripta, výklad je rozšířen prezentací sestavenou především z obrazů, schémat a fotografií promítaných po celou dobu kurzu.

Informace o 4. části První pomoc

Po úspěšném absolvování části První pomoci, obdržíte certifikát, díky kterému budete moci vykonávat funkce zdravotníka na zotavovacích akcích pořádaných státními, nestátními i soukromými subjekty a orgány resortu školství.

Určení semináře:

Zaměření
  • povinný pro studenty–nezdravotníky Akupunktury, kteří plánují zakončení studia závěrečnou zkouškou.
  • ostatní zájemce o anatomii a fyziologii lidského těla.
Úroveň znalostí

MUDr. Eva Krejčová

MUDr. Eva Krejčová

Lektorka 3. části

Absolventka 2. lékařské fakulty UK 1996, atestace z vnitřního lékařství (1999), FBLR (rehabilitace – 2004) a atestace z všeobecného praktického lékařství (2015), absolventka Darja Shiatsu School, studia 1. školy tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, absolventka kurzů kraniosakrální terapie a viscerální manipulace, aj. Posledních pět let pracuje jako praktická lékařka. Od roku 2001 dosud pracuje jako lektorka v různých školách a kurzech – Darja Shiatsu School, 1. škola TČM®, Asociace českých aromaterapeutů, atd. Vyučuje především anatomii, fyziologii a patologii lidského těla a minimum západní medicíny.

Akreditovaná společnost BALIC, s.r.o.

Lektoři 4. části První pomoc

Již od roku 2007 se společnost zabývá vzdělávací činností a outdoorovými aktivitami. Je akreditovaným zařízením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva práce a sociálních věcí. Zaměřuje se především na kurzy v oblasti první pomoci a specializované kurzy záchrany.

Začátek : 9:00
Datum konání: 7.–9. února 2020
Místo konání: Výukové prostory v Dělnické 54, Praha 7
Lektor: MUDr. Eva Krejčová, Mgr. Martina Vystrčilová
Obor TČM: Západní medicína, První pomoc
Kto môže na seminár prísť: Student 3. ročníku AKU

Zeptejte se nás

* (Hvězdičkou označená místa musíte vyplnit)

Co by vás mohlo ještě zajímat

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .