Úvod do masáží tuina

Úvod do masáží tuina

Pre študentov

Seznamovací seminář s čínskými masážemi tuina je určen pro studenty akupunktury, ale uvítáme i ostatní zájemce, kteří se chtějí s touto metodou tradiční čínské medicíny seznámit. Lektor: Václav Lukeš a Mgr. Roman Řežáb. Termíny na andao.cz

Je miesto?: Prihláste sa na andao.cz

Lektor: ANDAO Institute

Informace k semináři

Přihlášky, aktuální cenu a další informace hledejte na stránkách ANDAO Institutu:

Termín 06/2021 → Termín 08/2021 →

Téma semináře:

Na semináři se seznámíte se základními metodami masáží tuina (jichu shoufa). Získáte tak nové dovednosti jak klienta připravit na terapii, co mu nabídnout při prvním sezení, jak nahradit jehlu v případě, že se jich klient bojí atd.

Tuina a akupunktura mají velice blízko, avšak každá metoda se na dráhy a tělo dívá trochu jinak. Dohromady pak nabízí tyto metody komplexnější přístup v meridiánové terapii.

  • teorie čínské masáže,
  • základní techniky,
  • základní masážní postupy,
  • diagnostika v tuině,
  • léčebné principy v tuina masážích,
  • cvičení qigong.

Určení semináře:

Primárně určený pro studenty studijních běhů Akupunktury, kteří jej ještě neabsolvovali a pro které je povinný v případě, že chtějí jít k závěrečným zkouškám. Vítáni jsou ale také ostatní zájemci o tyto unikátní masáže.

Lektor

Václav Lukeš

Václav Lukeš

Lektor masáží tuina.

Vystudoval akupunkturu a tuinu na 1. škole tradiční čínské medicíny – TČM. Věnuje se čínským cvičením. Je vedoucím studijního programu tuiny v ANDAO Institutu.

Roman Řežáb

Mgr. Roman Řežáb

​psychoterapeut, praktik tradiční čínské medicíny, lektor 1. školy tradiční čínské medicíny – TČM® a ANDAO institutu.

Moji rodiče se věnovali cvičení jógy, studiu tradiční čínské medicíny, dietetice a fytoterapii. Bylo to tak přirozeně zakomponováno do mého života, že jsem se i já tímto směrem vydal. Studium jógy, pedagogiky, psychoterapie, dietetiky, koučinku, shiatsu, tuiny, tčm vyústili v celostní vnímání a žití života. Život přinášel setkání s nesmírně podnětnými lidmi a životními událostmi, které se stali inspirací pro hledání a objevování nových úhlů pohledu na zdraví, vztahy, a kvalitu života.
Místo konání: Výukové prostory, Dělnická 54, Praha 7
Lektor: Václav Lukeš, Mgr. Roman Řežáb
Obor TČM: Tuina
Kto môže na seminár prísť: Student, 1. ročníky (Základy TČM), Student 2. ročníku AKU, Student 3. ročníku AKU, Student 4. ročníku AKU

Zeptejte se nás

* (Hvězdičkou označená místa musíte vyplnit)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .