Tejpování akupunkturních bodů a drah

Tejpování akupunkturních bodů a drah

Novinka!

Jak využít tejpování k ovlivnění akupunkturních bodů a drah, pojivové tkáně a povzbudit tak proud energie a krve. Dvoudenní seminář s Pavlou Sakařovou se koná 18.–19. septembra 2021

200,60 € s DPH

254,50 € s DPH Zľava 53,90 €

Je místo?: Áno, prihláste sa

Pořádá: 1. škola TČM®

Informace k semináři

Co je to tejpování

Taping [:tejping:] je terapeutická metoda, jejíž název je odvozen z anglického výrazu „tape“ [:tejp:] – páska. Tejp je pružná páska, která se lepí na tělo za účelem podpory procesu hojení, regenerace svalů, ke zvýšení svalové aktivity.

Vlastnosti pásky jsou velmi podobné kůži, která je pasivně protažitelná – tedy pohybuje se, a proto je možné se setkat i s obecně vžitým českým názvem tejpování.

Tejpování akupunkturních drah

Tejpování s využitím znalostí akupunktury je založeno na základech tradiční čínské medicíny. Terapeuté tradiční čínské medicíny mohou tejpy a tejpování použít k facilitaci toku čchi a krve. Elastické tejpovací pásky jsou přelepeny přes odpovídající akupunkturní body a meridiány. I  takovým způsobem je možné provést účinnou masáž meridiánů a pojivové tkáně a povzbudit proud energie.

Důležitou součástí celého semináře je především praktické využití malých nepružných tzv. cross tapes, které se lepí přímo na akupunkturní body a lze je kombinovat s akupunkturní jehličkou.

Co se naučíte

  1. 1 využít tejpování jako další metodu k ovlivnění proudu čchi a krve v akupunkturních drahách a bodech.

Prohlášení

Autorem kinesiotapingu jako samostatné metody je vědec japonského původu Dr. Kenzo Kase. Dr. Kenzo Kase své výzkumy shrnul pod název Kinesio Taping®, využil autorských práv a metodu kinesiotapování patentoval. Prohlašujeme, že v tomto semináři předávané znalosti a praktické dovednosti v žádném případě nevyužívají informací získaných v kurzech Kinesio Taping® Method (KTM). KTM není a nemůže být touto cestou vyučována či dále šířena.

Určení semináře:

Zaměření
  • akupunkturisté
  • maséři
  • fyzioterapeuté
  • praktici TČM
  • studenti
Úroveň znalostí
  • základy tradiční čínské medicíny

Ceny semináře

Cena při platbě doZákladníČlenská
30. 4. 2020 200,60 € 184,60 €
31. 7. 2020 227,50 € 211,50 €
17. 9. 2021 254,50 € 238,50 €

Členská cena platí pro členy společnosti a studenty 1. školy tradiční čínské medicíny – TČM®. Místo na semináři máte zajištěné až po úhradě platby. Splatnost objednávky je 3 dny.

Termíny:

18.–19. septembra 2021

Místo konání:

Výukové prostory, Dělnická 54, Praha 7 Informace o místě:

Místo na semináři máte jisté až po úhradě platby. Platbu proveďte co nejdříve, jinak se může stát, že přijdete o možnost na vlastní kůži zkusit, jak pomocí tejpovacích pásek ovlivnit proudění čchi v akupunkturních drahách.

Lektorka semináře tejpování meridiánů

Pavla Sakařová

Mgr. Pavla Sakařová

Je fyzioterapeutka, terapeutka TČM a lektorka akupunktury. Absolventka FTVS UK (1998), obor fyzioterapie a 1. školy tradiční medicíny – TČM®, obor akupunktura (2012). Lektorka akupunktury, praxí pro studenty a postgraduálních seminářů.

Těšíme se na vás 18. septembra 2021 v 9 hodin v Dělnické 54.

Začátek : 9:00
Datum konání: 18.–19. septembra 2021
Místo konání: Učebna Ohnivého Fénixe, Dělnická 54, Praha 7
Lektor: Mgr. Pavla Sakařová

Zeptejte se nás

* (Hvězdičkou označená místa musíte vyplnit)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Naše webové stránky používají cookies. Přečtěte si, jak tyto soubory používáme .